Müşteri Hizmetleri
0850 533 32 32
GSM Destek
0212 672 90 15
E-mail Destek
info@mikrosis.com.tr
Otopark Bariyer Sistemleri
 
Mikorsis Bilgisayar
Otoparklar, araçlarımızın evleridir. Korunmaları, güvenlikleri için otopark sistemleri kullanılmaktadır. Özellikle araçların güvenlikleri haricinde araçların otoparklara rahatlıkla giriş çıkışlarının sağlanması için bu otopark sistemlerinden yararlan

otopark-sistemleri

OTOPARK SİSTEMLERİ

 

Otoparklar, araçlarımızın evleridir. Korunmaları, güvenlikleri için otopark sistemleri kullanılmaktadır. Özellikle araçların güvenlikleri haricinde araçların otoparklara rahatlıkla giriş çıkışlarının sağlanması için bu otopark sistemlerinden yararlanılmaktadır.

Otopark sistemleri sayesinde araçların güvenli bir şekilde otoparka giriş ve çıkışları üretilen otopark otomasyon sistemleri sayesinde gerçekleştirilmektedir.

Otoparklarda bulunan giriş çıkış bariyerlerinin güvenlikli ve sağlıklı şekilde işlemesini sağlayan ve birçok avantajı da beraberinde getiren otopark sistemleri sayesinde araçlar otopark giriş ve çıkışlarında düzenli bir formatın içinde sistemi yürütürler.

Kurulan otopark sistemleri sayesinde kurulacak otoparklar için güvenlik bariyerleri sayesinde otoparklarda araçların ister ücretli ister ücretsiz ya da kartlı geçiş imkanı sunan sistemleri kullanabilirsiniz.

Siz de otopark sistemlerinden Sentez Güvenlik kalite ve profesyonelliği altında yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken sitemiz üzerindeki telefon numaralarından bizlere ulaşarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmaktır.

 

kollu-bariyer

KOLLU BARİYER SİSTEMLERİ

 

Otopark otomasyonu kullanılan ve farklı sistemlere entegre edilen altyapısıyla rahatlıkla kullanılabilen kollu bariyer sistemleri ile otoparkların giriş ve çıkışları takip edilebilmektedir. Özellikle kapalı ve açık otoparklarda trafiğin yoğunluğunu kontrol altında tutarak rahat kullanım sağlayan sistem sayesinde arabaların giriş çıkışları rahatlıkla kontrol altına alınabilmektedir.

Görüntü kirliliği yaratmayıp gayet estetik görüntülerine sahip olan kollu bariyer sistemleri uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir. Çalışma sistemi araç sirkülasyonuna göre kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Dış yapısının çelik dış kabin ile çevrili olması ve güçlü motoru sayesinde dayanıklı yapıya sahiptir. Sıcak ve soğuk hava şartlarından etkilenmez.

Otopark ve çalışma alanlarınızdaki araba giriş çıkış sirkülasyonunuzu rahatlıkla kontrol etmek ve araçların herhangi bir kazaya uğramadan rahatlıkla otoparkları kullanma imkanı sağlayan kollu bariyer sistemlerinden yararlanmak için Sentez Güvenlik güvencesi ve kalitesiyle yapmanız gereken tek şey sitemiz üzerindeki telefondan bizi arayarak ayrıntılı bilgi sahibi olmanızdır.