Müşteri Hizmetleri
0850 533 32 32
GSM Destek
0212 672 90 15
E-mail Destek
info@mikrosis.com.tr
Plaka Tanıma ve HGS Sistemleri
 
Mikorsis Bilgisayar
Araç plakalarının doğru şekilde okunabilmesi ve eldeki verileri en iyi şekilde analiz etmek için plaka tanıma sistemleri oluşturulmuştur. Elde edilen bu sistem sayesinde güvenlik açısından araçların giriş çıkışları kolaylıkla takip edilebilmekte ve ö

Plaka Tanıma Sistemi

Araç plakalarının doğru şekilde okunabilmesi ve eldeki verileri en iyi şekilde analiz etmek için plaka tanıma sistemleri oluşturulmuştur. Elde edilen bu sistem sayesinde güvenlik açısından araçların giriş çıkışları kolaylıkla takip edilebilmekte ve özellikle çalıntı ve hacizli araçlar kolaylıkla tespit edilebilmektedir.

Plaka tanıma sistemlerinin özellikleri

Plaka tanıma sistemleri araçların plakalarının doğru olarak tanınması ve analiz edilmesi sağlar. Duran ya da hareket eden araçların okunmasında yüksek kalite e performans sergiler. Her türlü kötü hava şartlarına rağmen plakalar kolaylıkla gece ve gündüz fark etmeksizin okunabilir. Çoklu plaka okuma sistemi sayesinde birden fazla aracın plakasını okuyabilir. Alınan tüm görüntüler kontrol merkezinde sorunsuzca şifrelenerek korunur. Gelişmiş raporlama hizmeti sunar.

 

 Plaka tanıma sisteminin faydaları

Giriş ve çıkış araç yoğunluğu olan bölgelerde trafik yoğunluğunu en aza indirir. Bariyer açma işlemlerinizi kısaltır.

Plaka tanıma sistemlerinin kullanıldığı alanlar
Plaka tanıma sistemlerinin çok geniş bir kullanım alanı vardır. Otoyol giriş ve çıkış noktaları, fabrikalar ve sanayi tesisleri, üniversiteler, hastaneler, okullar, alışveriş merkezleri, depolar, siteler, otoyol kontrol noktaları, sınır kapıları, köprü ve gişeler, nizamiye, otogar ve terminaller, havaalanları, araç geçişinin kontrollü yapıldığı bölgeler, oteller sayılabilir.
Siz de Sentez Güvenlik garantisi ve kalitesiyle plaka tanıma sistemlerinden yararlanmak istiyorsanız sitemiz üzerinden telefonlarımıza ulaşarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HGS – OGS Sistemleri

Özellikle site giriş çıkışlarında, kapalı ve açık otoparklarda, köprü giriş çıkışlarında, şirket otoparklarında, plaza otoparklarında güvenli ve hızlı şekilde geçiş hakkı amacıyla yapılan HGS – OGS Sistemleri ile giriş ve çıkışların kontrolü kolaylıkla yapılabilir. Hızlı geçiş-otomatik geçiş sistemleri sayesinde trafik yoğunluğu azaltılmaktadır.

HGS – OGS sistemleri özelikleri
HGS – OGS sistemleri sayesinde hızlı geçiş sistemi kullanılarak etiket okuma performansı hızlı çalışır ve bariyerler kolaylıkla açılır. Herhangi bir trafik yoğunluğuna maruz kalmadan araçların giriş ve çıkışları temin edilir. Hızlı geçiş sistemleri ile özellikle sitelerde güvenlik görevlilerinin bariyer açma gibi bir problemleri kalmamaktadır. HGS – OGS sistemi ile özellikle otoparklardan yararlanmak isteyen kişilerin camlarına yerleştirilen HGS stikerı sayesinde hangi aracın ne zaman hangi kapıdan giriş çıkış yapacağı kontrol altına alınmış olmaktadır.

HGS – OGS sistemleri nerelerde kullanılır?
HGS – OGS sistemlerinin kullanım alanları arasında fabrika girişleri, rezidanslar, belediyeler, üniversiteler, özel bina otoparkları, site otoparkları bulunmaktadır.

HGS – OGS sistemlerinin avantajları
HGS – OGS sistemleri otoparklardan hızlı giriş çıkış sağlar. Araçların güvenli şekilde giriş çıkışları sağlanmış olur. Trafik yoğunluğu azalır. Mevcut bariyer ve otomatik çalışan kapı sistemlerine uyumlu olarak çalışabilir. Kötü hava koşullarından etkilenmeden çalışır.

Siz de bulunduğunuz yerde HGS – OGS sistemlerinden Sentez Güvenlik güvencesi ve garantisiyle yararlanmak istiyorsanız sitemiz üzerinde bulunan telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek almak istediğiniz hizmet için gerekli bilgileri ayrıntılı şekilde alabilirsiniz.