Müşteri Hizmetleri
0850 533 32 32
GSM Destek
0212 672 90 15
E-mail Destek
info@mikrosis.com.tr
Kartlı Geçiş ve Personel Denetleme Sistemleri
 
Mikorsis Bilgisayar
Kartlı geçiş sistemleri binaya gelen ziyaretçilerinde hem kayıt altına alınmasına hem de girebileceği yerlerin belirlenmesinde etkin olarak kullanılmaktadır, bu sayede çok katlı binalarda güvenlik sağlanmaktadır.

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri, tüm binalarda giriş ve çıkışların kontrol edilmesini, düzenlenmesini ve izlenmesini sağlayan sistemlerdir, binalarda girişin ve çıkışın kısıtlanması gereken yerler eskiden anahtar kullanımı ile düzenlenirdi, çok kapılı binalarda tüm bu anahtarların idaresi başlı başına bir sorun oluşturmaktaydı, İşte kartlı geçiş sistemleri tüm bu problemleri ortadan kaldırdı, daha güvenli ve ekonomik çözüm oluşturdu, bunlara ek olarak, zamanlı erişim hakkı verilerek bir odaya gün içerisinde kişilerin giriş çıkışları kısıtlanabilmektedir, tüm girişler ve çıkışlar sistem hafızasında saklanıp istendiğinde rapor alınarak kullanıcıya sunulmaktadır.

Günümüzde kartlı geçiş sistemleri kamera-izleme, hırsız-algılama ve yangın-ihbar sistemleri gibi diğer sistemlerle bütünleştirilerek daha üst güvenlik ve raporlama olanakları sunan merkezi kontrol üniteleri haline gelmiştir.

Kartlı geçiş sistemleri binaya gelen ziyaretçilerinde hem kayıt altına alınmasına hem de girebileceği yerlerin belirlenmesinde etkin olarak kullanılmaktadır, bu sayede çok katlı binalarda güvenlik sağlanmaktadır.

Libra Teknoloji ve Elektronik Güvenlik Sistemleri olarak ürettiğimiz kartlı geçiş sistemlerinde en son teknolojiyi bilgi birikimimizle birleştirip güçlü, güvenilir ve ekonomik sistemler üretip müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz, sistemlerimiz genişleyebilen yapısı, uygun fiyatı ve güvenilir yapısı sayesinde her boyuttaki uygulamalar için mükemmel çözüm oluşturmaktadır.

Geçiş kontrol sistemlerinin temel bileşenleri itibariyle şunlardan oluşur

 • Kontrol Panelleri
 • Merkezi kontrol-izleme yazılımı ve veri tabanı
 • Kart okuyucular
 • Biyometrik (Parmak izi, el geometrisi, el izi ve vb.) okuyucular
 • İris ve retina tarayıcılar
 • Kart baskı yazılımları
 • Kart yazıcıları
 • Elektrikli kilitler
 • Elektromanyetik kilitler
 • Turnikeler
 • Bariyerler

Firmamıza geçiş kontrol sistemleri için başvurduğunuzda, gereksinmelerinizi belirleyip sizin için en uygun sistemi mühendislik çalışmalarımız neticesinde beğeninize sunuyoruz.

 

PDKS (Personel Devam Takip) Sistemleri

PDKS (Personel Devam Takip Sistemi) işyerlerinde personelin işe devam saatlerinin izlenmesi ve ücretinin hesaplanması için kullanılır. Personel Devam Takip Sistemi; yönetim yazılımı bünyesinde bulunan geniş raporlama seçenekleri sayesinde mesai, işe erken/geç gelme - çıkma vb. raporlar sunarak personelin günlük, haftalık, aylık periyodlarda otomatik olarak maaş hesabını yapar. Sistem yaygın olarak personel parmak izi ile kullanılmaktadır, fakat bunun yansıra yüz tanıma iris okuma vb. diğer biyometrik sistemlerle de birlikte çalışabilmektedir.

Sistem merkezi yazılımdan tek noktadan kontrol edilebildiği gibi internet tarayıcı yazılımlar vasıtasıyla çok noktadan kontrol edilebilmekte ve rapor oluşturulabilmektedir.

Libra Teknoloji olarak; PDKS (Personel Devam Takip Sistemi) sistemlerinde kaliteli, ekonomik ve güvenilir uygulamalarla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Cihaz seçimi müşteri talepleri doğrultusunda belirlenerek, işlerinde uzman personel tarafından kurulumu yapılıp , eğitimi verilerek kullanıcıya teslim edilmektedir.