Müşteri Hizmetleri
0850 533 32 32
GSM Destek
0212 672 90 15
E-mail Destek
info@mikrosis.com.tr
Telekomünikasyon Sistemleri
 
Mikorsis Bilgisayar
İki ya da daha fazla kişinin teknolojiyi kullanarak bilgi alışverişinde bulunmasına telekomunikasyon denir. Haberleşme teknolojisi kanalları kullanarak ve fiziksel yollarla ya da elektromanyetik dalgaların bir formu olarak bilgileri iletillir.

IP SANAL SANTRALHer şubeniz için ayrı bir santral yatırımı yapmanıza gerek olmadan tek bir bulut santral ile tüm şubelerinizin telefon santrali ihtiyacını karşılayabilir, şubeler arası iletişim maliyetlerinizi sıfırlayabilirsiniz. Sanal Santral oldukça geniş bir kesime hitap etmektedir. Basit bir liste yapmak gerekirse, Kobiler, E-Ticaret siteleri, Home Ofis çalışanlar, Saha Elemanları çalıştıranlar, Çok şubeli firmalar, Hukuk Büroları, Muayenehaneler, Ve daha bir çok alan sayılabilir.
 •  Aylık, ekonomik kiralama modeli
 •  Yatırım Maliyeti Gerektirmez
 •  Aynı gün içerisinde hızlı kurulum
 •  Taahhüt , Kullanım Sözü Gerektirmez
 •  Kesintisiz ,- sürekli iletişim imkanı
 •  En Güncel Güvenlik Sistemleri
 •  Ücretsiz , bakım – destek güncelleme
 •  Pratik – kolay kullanım
 •  Yüksek kapasite kullanımı
 •  Güncelleme ve genişletme kolaylığı
 •  Akıllı Yedekleme Yönlendirme
 •  CRM Yazılım EntegrasyonlarıSANAL SANTRALİN FAYDALARI

Pratik Hesap Yönetimi

Kimseye bağlı kalmaksızın, tüm sisteminizi yönetmek sizin elinizdedir . Santral hizmetlerinden Ses Kayıtlarına, Numara Hizmetlerinden Görüşme Raporlarına herşeyi yönetebilirsiniz.

Eş Zamanlı Sınırsız Çağrı

Tek hat üzerinden sınırsız çağrı alabilir ve görüşme yapabilirsiniz. Hatta olduğunuz zaman asla telefonunuz meşgul çalmaz. Beni kim aradı derdine de rahatlıkla son verebilirsiniz.

Dahili Numaralar

Santralinizde tanımlı dahili numaralar lokasyondan bağımsız kendi aralarında ücretsiz konuşurken, birbirlerine gelen çağrıları da kolaylıkla aktarabilmektedirler.

Şubeler Arası Ücretsiz Görüşme

İşletmenizin lokasyonlardaki şubeleri kendi aralarındaki görüşmeleri ücretsiz yapılabilmekte olduğu gibi Dream Telekom diğer Bulut Santral İş Ortakları ile de ücretsiz görüşebilirsiniz.

Çağrı Bekletme

Devam eden bir görüşmeniz varken, sizi arayan kişiye normal çalma sinyali giderken size direkt uyarı sinyali gelir.

Çağrı Transferi

Gelen aramalarda çağrıyı, istediğiniz ilgiliye ister onayı dahilinde isterseniz direkt aktarmanıza olanak sağlar.

Çağrı Yönlendirme

Gelen çağrıları dilediğiniz numaraya yönlendirebilir, mailinize e-posta şeklinde sesli olarak düşmesini sağlayabilirsiniz.

Konferans Görüşme

Tele Konferans özelliği sayesinde aynı anda birden fazla kişiyle ek ücret ödemeden toplu görüşmeler yapabilirsiniz.

Çağrı Detay Raporu

Arayan, aranan, cevapsız olan kısaca santralinizde gerçekleşen her türlü çağrı geçmişiniz tarih, saat ve süre bazlı detaylarla sistemden raporlayabilirsiniz.

Görüşme Kayıtları

Gelen ve giden aramalarınızın kayıt altına alınması, panel üzerinden geriye dönük dinlenebilmesi yahut kendi bilgisayarınıza indirip arşivleme imkanına sahipsiniz.

Kurumsal Karşılama (Anons-IVR)

Gelişmiş IVR Sistemi sayesinde; arayan kişinin robot operatör tarafından kurumsal vizyonunuz ile karşılaması sağlanırken, müşterilerinizin hızlı ve pratik bir şekilde istediği kişiye ulaşarak memnuniyetinin sağlanmasına yardımcı olur.

Departman Grupları

Çalışanlarınızı departmanlarına göre gruplayabilir, çağrı geldiğinde aynı anda tüm dahilileri çaldırabilir ya da hangi dahiliye hangi sırayla dağıtılacağını belirleyebilirsiniz.

Kuyruk Yönetimi

Dahili hatlarınız meşgul ise arayan kişileri arama sırasına göre numaralandırarak arka plan müziği eşliğinde hatta bekletir ve boşalan dahililere sırasıyla çağrıları dağıtır.

Rahatsız Etmeyin Modu

Çağrı karşılayamayacağınız ya da müsait olmadığınız durumlarda gelen çağrıların doğrudan sesli mesaj kutunuza düşmesini ve size e-posta ile bilgisinin gelmesi sağlanır.

Mesai Saatleri – Tatil Yönetimi

Belirleyeceğiniz tarih ve saat aralıklarına gelen çağrıları değişik seslendirme senaryoları ile karşılayabilir, farklı bir dahili ya da çağrı grubuna ilgili çağrıyı yönlendirebilirsiniz.

Akıllı Telefon - Tablet Desteği

Akıllı telefon tablet bilgisayarlarınıza kuracağınız softphone yazılımları ile dahilinizi her daim yanınızda taşıyabilirsiniz.

Fatura Koruması

Voip hesabınıza günlük yurt dışı, günlük toplam, aylık toplam harcama limitleri tanımlayabilirsiniz.

Kara Liste Oluşturma

İstediğiniz numaraları kara listeye alarak bu numaraların sizi aramalarını engelleyebilirsiniz.

Dahiliye Özel Dış Numara Tanımlama

Dahililerinize özel dış hat tanımlayabilirsiniz. Tanımlanan dış numara (CLI), ilgili dahilinin dış aramalarında görünür.

Dijital Faks

Bulut santral üzerinden faks gönderebilir ve alabilirsiniz. Gelen fakslarınız belirleyeceğiniz e-posta adreslerine gönderilmektedir

Yeni Nesil Teknoloji , Çok fonksiyonlu , Genişler , Yönetilebilir

Ip-Pbx Santral, Aylık kiralama modeli ile satın alınabilen Bulut(Sanal) Santralden sistemlerinden farklı olarak , müşterilerin talep ettikleri lokasyonlara fiziksel olarak satın alınan ve kurulan IP santral sistemleridir. 

Ses, veri ve görüntüyü tek bir iletişim altyapısında birleştiren IP telefon santralları ve iletişim çözümleri her ölçekteki işletmeye klasik haberleşme yöntemlerinin yanında, VoIP, fax-over-IP, ses kayıt, konferans, görüntülü görüşme, sesli mesajların e-mail ile iletilmesi, durum bilgisi izleyebilme, anlık mesajlaşma, uzak abone ve uzak ofis iletişimi gibi gelişkin iletişim çözümleri sunar.

Dünyanın neresinden olursa olsun Ip ağında olan tüm dahilileriniz santralinize bağlanarak ofis içindeymiş gibi ücretsiz görüşebilir, santral üzerinden arama yapabilir ve gelen çağrıları cevaplayabilirler. 

Eski nesil analog santrallerde genişleme sorunu vardır. İç ve dış hat sayısı sınırlıdır, bu sayılar arttırmak istendiğinde maliyet ortaya çıkmaktadır. Ip PBX yeni nesil ip santral sisteminde genişleme sorunu ortadan kalkmaktadır. Sınırsız dahili hesap tanımlanabilmekte, sabit numara taşıma hizmetiyle STH operatörlerine taşınan tek numara üzerinden herhangi bir donanıma ihtiyaç olmadan sınırsız çağrı alınabilmektedir.

IP PBX SANTRAL ÖZELLİKLERİ • Sınırsız Dahili Kapasitesi
 • Sınırsız Çağrı Kapasitesi
 • Voip Ara Bağlantı
 • Sesli Yanıt Sistemi
 • Anons –Seslendirme Sistemi
 • Akıllı Yönlendirme
 • CRM Entegrasyonları
 • Çağrı Raporlamaları
 • Çağrı Ses Kayıt Sistemi
 • Çok görüşebilme –konferans
 • Dijital Faks 

 

IP TELEFON

Hızlı büyüyen profesyonel bir VoIP ürünleri geliştiricisi ve üreticisi olan, Fanvil ve Gigaset markaları , her ölçekte işletmeye hizmet verebilecek çözümler sunmaktadır. Dünyanın 40’tan fazla ülkesinde müşterilerinin iletişim teknolojisi ihtiyaçlarını, beklentilerin üzerinde bir değer ve performansla karşılamaktadır.

Üretime başladığı ilk yıllardan itibaren profesyonel ve iyi fiyatlı ürün arayanların gözdesi olan Fanvil ve Gigaset Ip Telefonlar , bugün yüksek teknoloji ile video görüşmesi yapmayı ya da masasında renkli ekrana sahip, tasarım ödüllü ürün bulundurmayı ; Yüksek Teknoloji - Ekonomik Bütçe hedefi olan işletmeler ve kullanıcıların  ilk tercihi konumundadır.